Selex Performance Kaleci Eldiveni

Ürün Kodu: 1733

0 Değerlendirme
%INF

İNDİRİM

Selex Performance Kaleci Eldiveni
 
Yarım Profesyonel Kaleci Eldivenidir.
 
Bu eldiven yarı profesyonel kaleci eldivenidir. Eldiven tasarımı ambalajı ve kalitesi ile dünyanın en iyi markaları ile boy ölçüşebilecek bir eldivendir.
 
 

Selex  kaleci eldivenleri, Top kontrolünü artırmak için avuç içlerinde latech kullanımıştır. Latech maddesi tamamı suni lateks veya suni ve doğal lateksin karışımı olarak imal edilir. Latech maddesi eldivenlerde düz veya şekilli olarak kullanılır ve latech kullanılan eldivenlerin avuç içleri güvenilir tutuş sağlar. Her koşulda ve özellikle antrenmanlarda kullanılabilecek bir üründür. Bu eldivende kullanılmış olan geniş kesim (expanse cut) yöntemiyle dikişler en dıştan tutturularak maksimum alanın topla teması sağlanmıştır. Bilekteki elastik kapama bandajı bileğe ekstra destek ve koruma sağlamaktadır.

 
 
Kaleci eldiveni alırken kaç numara almalıyım?
 

Eldiven bedeni, avuç içinin en geniş kısmının ölçüsüne göre belirlenir. 
Avuç içinde belirlediğiniz geniş yerin santimetre cinsinden uzunluğuna göre eldiven bedeninizi aşağıdaki tablodan belirleyebilirsiniz.

Alacağınız eldivenin bedeni harf değilde numara ile belirlenmiş ise avuç içinizin ölçüsü kaç cm’ye denk geliyor ise alacağınız eldivenin bedeni o’dur ( Örneğin elinizin avuç içi 8 cm’ye denk geliyor ise almanız gereken eldivenin bedeni 8 veya harf cinsinden M bedendir ).

5 cm.  = XXS Beden ( 5 Numara )

6 cm.  = XS Beden ( 6 Numara )

7 cm.  = S Beden ( 7 Numara )

8 cm.  = M Beden ( 8 Numara )

9 cm.  = L Beden ( 9 Numara )

10 cm. = XL Beden ( 10 Numara )

11 cm. = XXL Beden ( 11 Numara )

 

 

 

 

Tüm Kredi Kartları ile Ödeme İmkanı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Hafta içi saat 15:00'a kadar yapacağınız tüm alış verişler, aynı gün ARAS KARGO'ya teslim edilmektedir. Ancak nadiren de olsa özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında müşterilerimizin bilgisine sunulmuştur. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Güvenli Alışveriş İmkanı

Ücretsiz Kargo İmkanı

Kapıda Ödeme İmkanı

Kolay Değişim İmkanı

Bu Ürünler İlginizi Çekebilir

Çok Satan Ürünler

Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5